Marketer z wyboru

lubię pracować jako marketer. Robię to dlatego, że branża marketingowa jest zmienna i w każdym roku pozwala mi cieszyć się nową wiedzą i umiejętnościami. Lubię zmiany a jeszcze bardziej zastosowanie ich w praktyce. To wynika z cech mojej osobowości.  Zmiana zaczyna się w głowie człowieka. Czasem tam też się kończy bo życie pisze inny scenariusz. Mój wybór zawodu nie odbył się przypadkowo.marketer Aneta Burdon Chciałam, żeby w pracy zawsze działo się coś nowego i żeby moja praca miała wpływ na ludzi

Psycholog i analityk

w pracy opieram się na  doświadczeniu zawodowym. Jako psycholog pracuję na zasobach człowieka w nurcie neurolingwistycznym oraz gestalt. Fascynuje mnie wszystko to, co pozwala człowiekowi żyć lepiej i bardziej świadomie. Dążyć do celu i wciąż widzieć sens. psycholog Aneta BurdonCzas na tzw zakręcie gdy coś się kończy lub wszystko dookoła sprawia, że żyjemy w chaosie i nie wiadomo co dalej, to czas gdy mogę zacząć działać. Takie przeżycia ma każdy z nas. Tak już jest z człowiekiem, że ciągle kończy mu się w życiu jakiś etap i zaczyna następny. Trzeba tylko umieć to zauważyć i nie opierać się. Zmiany dotyczą wszystkich. Nie ma więc co się opierać, lepiej przygotować się na ich przyjęcie.

W wolnych chwilach pracuję z ludzmi jako mentor i psycholog. Wiele czasu poświęciłam na aktywne doradztwo zawodowe. W dobie zmian i rozkwitu technologii ludzie czasem gubią się w możliwościach. Podpisuję się pod zdaniem, że człowiek uczy się przez całe życie.